KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16901046

nr 1690 1046

Sven Ljungberg

(1913-2010), Sverige

Oljemålning, Sven Ljungberg (1913-2010), Sverige, “Vid industribron“. Signerad, daterad 1985. Olja på duk, 72x83 cm, yttermått inklusive ram: 76x87

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 31 mars 2025
kl 19:10:04

  • Klassiska
  • 31 mar

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Sven Ljungberg

Läs mer om Sven Ljungberg